Iza z Matiza
Iza z Matiza
24/03/2023
Oceniam po dwóch latach użytkowania rolet wewnętrznych. Bardzo solidna robota, do tej pory bez żadnych usterek i problemów. Pan Piotr pomierzył, doradził w wyborze tkaniny i sprawnie zamontował. Cena rozsądna. Szczerze polecam!
Agnieszka Wronowska
Agnieszka Wronowska
25/05/2022
Doskonały kontakt i ekspresowa realizacja. Człowiek - wicher - wpada, wycenia, montuje przed terminem :) I okazuje się, ze można szybko, w umiarkowanej cenie i solidnie 👍
Michał K
Michał K
08/05/2022
Bardzo fachowa obsługa. Odkąd mam roletę śpię spokojnie. Bardzo szybki i solidny montaż. Pan Piotr przyjechał, wymierzył, doradził i dzięki temu świecąca w okno latarnia oraz szczekający pies sąsiada w nocy są mi obojętne. Polecam z czystym sumieniem.
Mariusz Pięciurek
Mariusz Pięciurek
18/01/2022
Bardzo polecam, Pan wszystko ładnie wytłumaczył i doradził. Zamówiłem plisy i moskitiery. Szybkie zamówienie i profesjonalny montaż.
Bicyklomania PL
Bicyklomania PL
24/11/2021
Polecam serdecznie! Profesjonalna usługa i mega efekt końcowy! Dziękujemy
Tomasz Sadowski
Tomasz Sadowski
07/07/2021
Polecam Pan Piotra. Rolety montowane przez Pana Piotra zawsze spełniły nasze oczekiwania. Szybko, sprawnie, bardzo fachowo. Jeszcze raz polecam. Dziękuję.
Mikolaj Zapalski
Mikolaj Zapalski
01/06/2021
Bardzo polecam Pana Piotra - ładne solidne żaluzje, które mam już pięć lat to jedno. Ale jeszcze lepszą rekomendacją jest świetna obsługa po sprzedaży!
Aleksandra Jóźwicka
Aleksandra Jóźwicka
19/05/2021
Bardzo dobra,fachowa praca.Piękne żaluzje mam całym mieszkaniu,swietnie założone,polecam każdemu i sama jeszcze skorzystam.Bardzo,bardzo dziękuje :)